Reklamacje sklepu BASENY-OGRODOWE-WARSZAWA.pl

Dlaczego my?

Baseny-ogrodowe-warszawa.pl to sklep internetowy, który powinieneś odwiedzić szukając produktów, takich jak: baseny ogrodowe, baseny dmuchane, akcesoria basenowe czy artykuły plażowe. Asortyment sklepu bazuje na produktach marek Intex i Bestway, dwóch liderów w branży basenów ogrodowych i artykułów plażowych.


czytaj dalej...
O FIRMIE ERGO

Baseny-ogrodowe-warszawa.pl to sklep internetowy, który powinieneś odwiedzić szukając produktów, takich jak: baseny ogrodowe, baseny dmuchane, akcesoria basenowe czy artykuły plażowe. Asortyment sklepu bazuje na produktach marek Intex i Bestway, dwóch liderów w branży basenów ogrodowych i artykułów plażowych. Intex i Bestway są synonimem wysokiej jakości i wytrzymałości. Ich produkty podbiły na świecie już wiele rynków. Sklep oferuje również akcesoria basenowe: m.in. pompy basenowe, chemię basenową, maty i pokrywy basenowe czy zestawy czyszczące. Właściciel sklepu, firma ERGO, działa na rynku od lat, oferując sprawdzone produkty. Wielu klientów skorzystało już z naszych usług! Serdecznie zapraszamy

Szukasz trampoliny ogrodowej? Odwiedź sklep internetowy trampoliny.warszawa.pl – to najlepsze wyjście. W asortymencie sklepu znajdziesz różne rodzaje tego sprzętu: trampoliny z siatką, trampoliny ogrodowe, batuty. Trampoliny z siatką to produkty dwóch marek – Neo-Sport obecnej na polskim rynku od lat (funkcjonalność jej produktów doceniły w naszym kraju już tysiące klientów), a także FuntekUSA – oferującej sprzęt z najwyższej półki, wykorzystujący stelaż o unikatowej konstrukcji. Każda z linii trampolin dostępna jest w kilku rozmiarach. Najmniejsze modele z naszej oferty posiadają średnicę 102 cm, a największe – aż 465 cm! Każdy znajdzie rozmiar dla siebie. Właścicielem sklepu trampoliny.warszawa.pl jest firma ERGO z siedzibą w Warszawie. Zachęcamy do robienia zakupów! Dostawa na terenie całej Polski!